Rodinná firma

GreenPharm bola založená ako privátna nutričná firma v roku 2016, aby podporila rodinnú firmu v zdravotníckom priemysle. Máme 25 rokov skúseností v oblasti predaja medicínskych zariadení na domácu starostlivosť. V roku 2014 sme začali ponúkať kolagénové doplnky popri týchto zariadeniach a mali sme na nich excelentnú odozvu.

Sme rodinná firma s viac ako 25 ročnými skúsenosťami

Po spustení výroby kolagénových doplnkov v GreenPharm sme vďaka vysokej kvalite našich doplnkov a skvelej odozve od zákazníkov získali partnerov v celej Európe. V roku 2017 boli naše produkty expedované do Maďarska, Rumunska a Českej republiky, v roku 2018 do Švédska, Veľkej Británie, Chorvátska a v roku 2019 do Nemecka a USA.

Dodávame len certifikované a vysokokvalitné produkty. V GreenPharm sa špecializujeme na práškové a kapsulové doplnky, ktoré umožňujú rýchlejšiu absorpciu a majú lepšiu chuť. Naším cieľom je produkcia doplnkov najvyššej kvality, ktoré pomôžu zákazníkom už v priebehu niekoľkých týždňov. Ak hľadáte dodávateľa výživových doplnkov, tak ste na správnom mieste.

25 rokov skúseností

Partneri v celej Európe

Certifikované a vysokokvalitné produkty

Všetky ingrediencie v produktoch firmy GreenPharm sú pripravené podľa štandardov ISO-GMP, sú schválené pre predaj v EÚ, majú certifikát analýzy (COA) a pochádzajú od najdôveryhodnejších výrobcov. Analýza hazardu a kontrola kritického bodu sú integrované do výroby. GreenPharm spĺňa všetky kritériá Úradu verejného zdravotníctva a taktiež všetky požiadavky EU/EFSA.

Naši partneri

Kontaktujte nás

Tešíme sa na spoluprácu s vami. Ak nás chcete kontaktovať, vyplňte kontaktný formulár alebo sa obráťte na nášho obchodného zástupcu.